Експерти з живлення рослин
Рус/Укр
Новини та події

З Vigortem-S насіння сходить без проблем

Створення оптимальних умов на початкових етапах розвитку рослинного організму є дуже важливою умовою у вирощуванні сільськогосподарських культур. Допосівна підготовка насіння з застосуванням препаратів для захисту та оптимізації живлення насінини є надзвичайно відповідальним завданням для отримання максимальної продуктивності сільськогосподарських культур.

Частою проблемою початку розвитку рослин є порушення балансу ґрунтового живлення, рН ґрунту, підготовка посівного ложе, умови зволоження та температур та інші несприятливі фактори які ведуть до погіршення умов проростання насіння та слабкого початкового розвитку рослинного організму. Крім того, однією з причин пригнічення рослин є використання пестицидів, які мають ґрунтову післядію та пряму фітотоксичність при обробці насіння.

Для вирішення цієї проблеми можна діяти двома способами:

 1. Крок за кроком намагатися ліквідувати негативний вплив зазначених факторів. Звісно, зусиль потрібно докласти чимало, застосовуючи різноманітні методики та агропродукти. Проте, не завжди можна розраховувати на бажаний результат.
 2. Застосовувати агропродукт, який має комплексну дію, результати ефективності якого підтверджені лабораторно, в польових умовах та на практиці в реальних фермерських господарствах.

Компанія MERISTEM пропонує сучасному фермерському господарству комплексне рішення - Vigortem S - водорозчинний порошок, стимулянт росту і розвитку, гарант стійкості в несприятливих абіотичних умовах, яке може бути застосоване на всіх культурах та в бакових сумішах

Vigоrtem-S забезпечує:З VIGORTEM - S НАСІННЯ СХОДИТЬ БЕЗ ПРОБЛЕМ

 • Оптимальні умови для проростання насіння;
 • Посилення розвитку кореневої системи;
 • Приживлюваність рослин після пересадки;
 • Відновлення листків після шкідників;
 • Регенерацію після морозів, потрави, опіків пестицидами;
 • Покращення аерації грунтів;
 • Активацію мікрофлори;
 • Накопичення вологи;
 • Доступність поживних речовин;
 • Підвищення імунітету рослини.

 

Vigоrtem-у своєму складі містить:

 1. До 15% фізіологічно активних речовин, отриманих екстрагуванням бурих водоростей;
 2. Жо 6% комплекс аміноксислот (лізин, триптофан, валін);
 3. збалансований комплекс елементів живлення. 

Бурі водорості існуючи в екстремальних умовах припливів і відпливів синтезували необхідний комплекс компонентів, який їм забезпечує стійкість і виживання в несприятливих мінливих абіотичних умовах. Збалансований комплекс елементів живлення та амінокислоти насичують рослини всім необхідним для повноцінного метаболізму. 

Завдяки цьому сучасний фермер отримує ранні та високі врожаї.

MERISTEM - це вихід із будь-якої кризової ситуації

MERISTEM - це Ваша першість появи на ринку