Експерти з живлення рослин
Рус/Укр
Новини та події

21-22 листопада у місті Кропивницькому відбувся практичний семінар: «Препарати ТМ «Мерістем» на ринку світу та України»

 

21-22 ЛИСТОПАДА У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКОМУ ВІДБУВСЯ ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР: «ПРЕПАРАТИ ТМ «МЕРІСТЕМ» НА РИНКУ СВІТУ ТА УКРАЇНИ»

На фото: директор компанії «MERISTEM» Ернесто Сантабалла Бертран, директор з розвитку ТОВ "Планта Групп" Михайло Шаровский, генеральний директор ТОВ «Планта Групп» Андрій Кузнецов

Участь у семінарі взяли понад 50 українських аграріїв, які мали можливість поділитися досвідом застосування агропродуктів компанії «MERISTEM» та задати питання головному науковому спеціалісту, директору з розвитку продуктів компанії «Планта Групп» - Віталію Тарасюку.

На семінарі виступили Ернесто Сантабалла Бертран, генеральний директор «MERISTEM», який розповів про можливості, які відкриває перед сучасним аграрієм застосування інноваційних агропродуктів компанії.  Віталій Тарасюк, головний науковий спеціаліст та директор з розвитку продуктів компанії «Планта Групп» відзначив переваги агропродуктів компанії «MERISTEM». З словом виступили також організатори заходу, а саме Михайло Шаровский (директор з розвитку компанії «Планта Групп»), Андрій Кузнецов (генеральний директор компанії «Планта Групп»), Ігор Карабанов (генеральний директор компанії «Росток Агро»).

Такі заходи допомагають сучасному українському аграрію залучати найкращий світовий досвід, адаптувати його до українських реалій, а, отже, отримувати високі результати та підвищувати рентабельність господарства.