Експерти з живлення рослин
Рус/Укр
Новини та події

Інновація від MERISTEM - запорука якості та врожайності вашого саду

Компанія «ПЛАНТА ГРУПП» з 2013 року представляє на ринку України добрива іспанського виробника Quimicas Meristem, SL. Унікальні розробки і виробництво продуктів з високоякісної сировини дозволяють отримувати різні формуляції препаратів і стабільну формулу добрив MERISTEM. Живильні речовини не містять хлор.

«Це інноваційні продукти, які за досить короткий час стали користуватися популярністю і зарекомендували себе як якісний і надійний продукт, - зазначив Павло Іщук, регіональний менеджер компанії «ПЛАНТА ГРУПП» в західних областях. - Стратегія компанії - пропонувати продукти для мінливого світу. Адже все навколо щодня змінюється - клімат, вимоги до землі, до сортам. Тому компанія пропонує широку лінійку продукції, яка допомагає в повній мірі розкрити потенціал тієї чи іншої культури».

До складу добрив MERISTEM входить органічний прилипач, який дозволяє рівномірно проникати елементів живлення через верхній шар і епідерміс листя, сприяє швидкому надходженню елементів живлення в клітини, покращує процеси обміну рослин. На базі різних господарств фахівці компанії «ПЛАНТА ГРУПП» закладають експериментальні ділянки, де проводять наукові випробування та польові демонстрації застосування добрив MERISTEM.


ІННОВАЦІЯ ВІД MERISTEM - ЗАПОРУКА ЯКОСТІ ТА ВРОЖАЙНОСТІ ВАШОГО САДУМихайло Бабій, генеральний директор садівничої корпорації «Дністер» (Чернівецька область):

В цьому році ми провели 3 обробки препаратами MERISTEM:

1. Перед самим цвітінням застосували KAFOM Zn (2,5 л на 2 т води / 2,5 га).

Обробки цинком перед цвітінням вельми важливі - в цю фазу дереву дуже потрібен цей мікроелемент.

2. Відразу після цвітіння - KAFOM Zn (2,5 л на 2 т води) + CTA STYMULANT-4 (1 л на 2 т води).

3. В фазу «плод в розмірі волоського горіха» - KAFOM Са 5 л / 2 т води.

Кальцій, внесений в цю фазу, дає нам міцний здоровий плід, який буде добре зберігатися.

Використання препаратів компанії «ПЛАНТА ГРУПП» гарантує збільшення продуктивності садівництва при одночасному зменшенні хімічного навантаження на біоценоз, дозволяє економити кошти виробникам.

Базою формуляції добрив KAFOM є елементи фосфор і калій. Однак важливою відмінністю KAFOM в порівнянні з подібними, представленими на ринку України добривами для позакореневого підживлення, є те, що фосфор в KAFOM знаходиться в формі фосфіти, а не в формі фосфату.ІННОВАЦІЯ ВІД MERISTEM - ЗАПОРУКА ЯКОСТІ ТА ВРОЖАЙНОСТІ ВАШОГО САДУ

Застосування препаратів серії KAFOM для коригування фосфорного харчування особливо ефективно на початкових етапах харчування рослин, коли температура грунту часто знижується до рівня нижче 15 градусів. Важливо відзначити, що серія KAFOM має також пряму фунгіцидну дію, повністю зупиняючи або значно пригнічуючи розвиток міцелію паразита, завдяки властивості фосфіти блокувати синтез молекули АТФ в клітинах грибів.

Олександр Буга, агроном садівничого господарства «Тріада-МК» (Вінницька область):

Наше господарство займається садівництвом і вирощуванням чорниці, суниці, малини та інших культур. У нинішніх посушливих умовах нам дуже допоміг препарат KAFOM. Після його використання навіть після заморозків чорниці і суниці вдалося не втратити колір.ІННОВАЦІЯ ВІД MERISTEM - ЗАПОРУКА ЯКОСТІ ТА ВРОЖАЙНОСТІ ВАШОГО САДУ

Крім того, використовували препарат VIGORTEM S для краплинного поливу, а також під час посадки нового саду - для вкорінення дерев. Також проводили підживлення по листу на малині, суниці, голубиці та полуниці.

Задоволені також результатами застосування препаратів KAFOM Zn, CTA STYMULANT-4, ETABORO, AMINOMAX Ca, AMINOMAX N. В результаті їх застосування покращилася транспортабельність суниці.

 

ІННОВАЦІЯ ВІД MERISTEM - ЗАПОРУКА ЯКОСТІ ТА ВРОЖАЙНОСТІ ВАШОГО САДУ"Це інноваційні продукти, які за досить короткий час стали користуватися популярністю і зарекомендували себе як якісний і надійний продукт", - зазначив Павло Іщук, регіональний менеджер компанії "ПЛАНТА ГРУПП" в західних областях.

 

Стратегія компанії - пропонувати продукти для мінливого світу. Адже все навколо щодня змінюється - клімат, вимоги до землі, до сортів та гібридів.

 

 
 
 
 
 
 
Матеріали