Експерти з живлення рослин
Рус/Укр
Новини та події

Осінні технології для озимих цибулі та часнику

Озима цибуля досить легко витримує низькі температури. І навіть якщо немає снігового покриву (а температура сягає ОСІННІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ОЗИМИХ ЦИБУЛІ ТА ЧАСНИКУ-15°С), це не призводить до загибелі культури. А за наявності снігу, бодай у кілька сантиметрів, і сильніший мороз не страшний для озимої цибулі. І все ж під час виробництва цієї культури існує загроза вимерзання посівів. В Україні, згідно з багаторічними метеорологічними даними, це може статися раз на три-чотири роки.


Що стосується озимого часнику, то на відміну від ярого він більш стійкий до погодних умов, рано проростає, добре витримує непередбачувані весняні заморозки, а до літа формує крупні головки. Озимий часник зазвичай приносить більш багатий урожай. Його починають вживати з початку літа, ще до повного дозрівання.


Важливою особливістю вирощування цих культур є те, що цибуля та часник досить слабо поглинають поживні речовини завдяки своїй неглибокій кореневій системі з густим корінням та нечисленними короткими волосками. Але для вирішення цього питання у нас в арсеналі є Vigortem S, яким можна обробити посадковий матеріал (0,3-0,5 кг/20 л води/1 т посадкового матеріалу). Це унікальний біостимулюючий укорінювач, який забезпечить швидке укорінення та дозволить без втрат пережити зиму.