Експерти з живлення рослин
Рус/Укр
Новини та події

Європейський продукт для високих врожаїв

Турбота про рослини на кожному етапі їх розвитку

Щорічні аномальні зміни клімату провокують виникнення ряду нових проблем у сфері агрономії. Такі обставини змушують фермерів адаптуватися до екстремальних умов і шукати нові ефективні технології вирощування сільськогосподарських культур. Намагаючись розробити найбільш оптимальний підхід, який допоможе отримувати високі врожаї якісної продукції, важливо подбати також про збереження і підвищення родючості ґрунту без шкоди для навколишнього середовища.

Компанія ПЛАНТА ГРУПП пропонує інноваційне рішення цих проблем — висококласні комплексні добрива та екологічно безпечні препарати від іспанського виробника MERISTEM. Компанія намагається максимально задовольнити потреби українського ринку в спеціальних добривах, тому постійно розвивається, удосконалюючи свою продукцію і технології виробництва.

Професійний підхід — ідеальний результат

Лінійка продуктів ТМ MERISTEM досить невелика в порівнянні з іншими виробниками, які прагнуть випускати якомога більше різноманітних товарів. Основна мета ТМ MERISTEM полягає не в масовому заповненні ринку засобів живлення рослин, а в розробці і продажі певних унікальних продуктів, які допомагають досягти максимального результату при вирощуванні сільськогосподарських культур. Висококваліфіковані фахівці компанії досконало знають кожен препарат, який випускається, його мету, призначення і оптимальну схему застосування. Крім того, кожен клієнт має можливість отримати професійну консультацію з будь-якого нагального питання — починаючи з обробки ґрунту і закінчуючи збиранням врожаю. Провідні експерти компанії в будь-яку хвилину готові прийти на допомогу агроному.

Завдяки такому комплексному підходу продукція компанії MERISTEM завжди залишається поза конкуренцією, навіть незважаючи на те, що сьогодні ринок засобів живлення рослин переповнений різноманітними препаратами.

MERISTEM — ефективне рішення для будь-яких потреб

Продукти ТМ MERISTEM виробляються в Іспанії, проте представники компанії є по всьому світу і прагнуть задовольнити потреби кожного клієнта, незалежно від географічного розташування. В Україні офіційним і ексклюзивним дистриб'ютором інноваційних продуктів ТМ MERISTEM є компанія ПЛАНТА ГРУПП. В її асортименті представлені всі необхідні препарати, орієнтовані на кожен з етапів розвитку рослин.

Плануючи посівну кампанію, кожен фермер в першу чергу замислюється над тим, як підвищити схожість насіння, прискорити період його проростання і захистити від стресових погодних умов. Найкраще з цим завданням справляється добриво VIGORTEM-S, яке випускається у сухій формі. Цей препарат створений на основі біологічно активних речовин: цитокінінів, ауксинів і гіберелінів, які були отримані методом екстрагування бурих водоростей. До складу також входять амінокислоти, солі гумінових і фульвових кислот. Вчені, які розробили дане добриво, рекомендують застосовувати його для передпосівної обробки насіннєвого матеріалу, а також в період вегетації рослин — для кореневих і позакореневих підживлень.

Обробка насіння перед посівом добривом VIGORTEM-S надалі розкриває потенціал рослин, покращує розвиток їх кореневої системи, за рахунок чого підвищується врожайність. Листова обробка сприяє активному наростанню вегетативної маси, завдяки чому поліпшується процес фотосинтезу і синтезу неорганічних речовин в органічні. Кореневі підживлення рослин цим добривом покращують аерацію ґрунту і сприятливо позначаються на його гранулометричному складі.

VIGORTEM-S також має регенеративні здібності — відновлює поверхню листової пластини, яка була пошкоджена шкідниками і хворобами в період вегетації. Завдяки досить короткому періоду регенерації, небезпечні віруси і бактерії, які проникли в тканини ураженого листя, не встигають поширитися. Така унікальна здатність цього добрива робить його незамінним для всіх видів культурних рослин.

Ще один високоефективний продукт від ТМ MERISTEM — рідкі швидкорозчинні мінеральні добрива Kafom на основі фосфітів. Цей препарат має пряму фунгіцидну дією на патогени класу Ооміцети.

Завдяки стимулюванню синтезу фітоалексинів, природних фітонцидів, добрива Kafom також мають імуностимулюючий вплив на рослини. Сільськогосподарські культури легко переносять стресові умови вирощування, викликані біотичними і абіотичними факторами, без шкоди для врожаю.

Корисні мікро- і макроелементи, що входять до складу добрив, позитивно впливають на повноцінний ріст і розвиток рослин. При дефіциті того чи іншого елемента живлення порушуються фізіологічні процеси. Так, при недостатній кількості у ґрунті калію, рослини погано засвоюють магній, оскільки калій є антагоністом магнію. При дефіциті цинку — рослини не засвоюють азот.

Щоб уникнути подібних проблем і забезпечити сільськогосподарські культури повним комплексом поживних речовин, фахівці рекомендують проводити підживлення добривами Kafom. Вносити препарати можна як через крапельний полив, так і обробляючи по листу. Однак максимальна ефективність цих добрив проявляється саме при позакореневій підгодівлі. Це обумовлено тим, що фосфіти, які входять до складу препаратів, легко проникають у мезофіл листка протягом 1–2 год, тобто добриво починає активно діяти вже через кілька годин після обробки рослин. У порівнянні зі звичайними фосфорними добривами, дія яких починається тільки на наступний день після проведення підживлення, такий швидкий ефект — дійсно важлива перевага препаратів Kafom.

Застосування цих добрив особливо важливе на перших стадіях розвитку рослин, вони сприяють покращенню здоров'я сільськогосподарських культур і підвищення їхнього врожаю. А це і є головна мета кожного фермера, адже від розмірів врожаю безпосередньо залежить розмір прибутку.

Щоб вирощена продукція була максимально якісною, фахівці компанії MERISTEM створили рідкий біостимулятор на основі екстракту бурих водоростей CTA Stymulant-4. Цей препарат збагачений хелатними елементами і містить комплекс біологічно активних речовин: цитокініни, ауксини, гібереліни і полісахариди. До складу CTA Stymulant-4 також входить комплекс мікроелементів, таких як залізо, цинк, марганець, магній.

Це добриво використовують в період вегетації для позакореневого підживлення. Біостимулятор допомагає швидко покращити стан вегетативної маси рослин, яка постраждала в результаті стресових умов вирощування — заморозків, різких перепадів температури, посухи, наслідків внесення пестицидів.

CTA Stymulant-4 значно підвищує врожайність культурних рослин і покращує якість отриманої продукції.

Не менш ефективно захищають сільськогосподарські культури від стресів препарати Aminomax N і Aminomax Ca. Це рідкі добрива на основі амінокислот, які використовують для обробок рослин по листу в період вегетації.

Азот — це будівельний матеріал клітини рослини. Він відповідає за ріст і плодоношення рослин, входить до складу хлорофілу і білків. Кальцій відповідає за пластичність стінок клітини, впливає на вуглеводний і азотний обмін, а також покращує рух нітратів в тканинах рослин. Завдяки цим важливим функція дані мікроелементи стали основою добрив Aminomax.

Ці препарати не тільки підвищують стійкість рослин до несприятливих погодних умов, але і покращують формування врожаю і його якість.

Для повноцінної життєдіяльності сільськогосподарські культури потребують і такий незамінний мікроелемент, як бор. У препараті ETABORO він міститься у формі бор-етаноламін, за рахунок чого легко засвоюється рослинами.

ETABORO рекомендований для позакореневого підживлення, він швидко проникає через листову поверхню і надає максимальний ефект. Найкраще вносити добриво в період від бутонізації до початку цвітіння рослин.

Для комплексної підгодівлі рослин якнайкраще підійде водорозчинне органічне добриво MERISTEM NPK. Воно містить мікроелементи у формі хелатів з різним співвідношенням азоту, фосфору і калію.

У складі MERISTEM NPK відсутній хлор, що забезпечує нетоксичність і екологічну безпеку для рослин при будь-яких способах внесення препарату. Добриво рекомендовано як для крапельного поливу, так і для листкових обробок.

Своєчасне застосування цих препаратів за умови дотримання рекомендованих доз їх внесення забезпечує максимально високу врожайність і світові стандарти якості вирощеної продукції.

У майбутньому компанія MERISTEM націлена створювати нові інноваційні продукти, підвищуючи їх ефективність і покращуючи технології виробництва. Ці препарати будуть і далі допомагати аграріям вирощувати високі врожаї екологічно безпечної продукції.

Компанія ПЛАНТА ГРУПП пропонує високоякісний продукт, щоб кожен аграрій зміг виростити щедрий урожай. А загальнодоступна професійно-консультаційна підтримка забезпечить корисну інформацію, яка допоможе оптимізувати роботу по догляду і живленню рослин.

Застосовування технологій від ТМ MERISTEM дозволяє вивести українську сільськогосподарську продукцію на міжнародний ринок.