Експерти з живлення рослин
Рус/Укр
Новини та події

Як назавжди подолати проблему жорсткості води?

Останнім часом фермери все активніше займаються пошуком ефективного препарату, який  регулює кислотність води і при цьому є високоякісним та екологічним. В першу чергу це пов’язано з тим, що майже у кожному регіоні нашої країни існує проблема жорсткості води та розчинності в ній препаратів. З огляду на це, компанія ПЛАНТА ГРУПП, яка завжди прагне бути корисною для вітчизняних агровиробників, і цього разу не залишилася байдужою до нагальної проблеми та знайшла інноваційне рішення — регулятор кислотності води Visual pH. Спеціалісти компанії вирішили розпочати розширення лінійки продуктів ТМ MERISTEM саме з цього препарату, оскільки наразі він є вкрай необхідним та затребуваним в Україні.

 

Visual pH — це регулятор кислотності води, створений на основі фосфорної кислоти. Він відіграє важливу роль у приготуванні бакових сумішей різного роду, з використанням засобів захисту рослин, мікродобрив та ін. Зазвичай переважна кількість таких препаратів — кислі, а вода, яку ми використовуємо для робочих розчинів, в більшості випадків має лужну реакцію і є досить жорсткою. Потрапляючи в таку воду, окремі елементи препаратів часто випадають в осад або вступають у інші реакції з негативними наслідками. Щоб уникнути таких неприємностей та приготувати дійсно ефективну бакову суміш з дотриманням усіх правил та пропорцій, фахівцями компанії MERISTEM був розроблений Visual pH.

Головна особливість цього регулятору полягає у здатності знижувати кислотність води до потрібного оптимального рівня, щоб несумісні речовини могли повноцінно взаємодіяти між собою. Visual pH не тільки регулює рівень кислотності рН розчину, але й запобігає руйнуванню активних агентів препаратів і таким чином підвищує їхню ефективність.

На упаковці даного препарату міститься кольорова шкала, за відтінками котрої можна визначити, якому саме рівню рН відповідає конкретна суміш. Норма застосування цього регулятору залежить від початкового рівня рН води та вмісту в ній солей. Наприклад, якщо  початковий рН води — 8, то норма витрати Visual pH буде складати 0,1 % для фінального розчину з показником рН 6. Таким чином, можна підрахувати, що норма застосування регулятору — 1 л на 1000 л води.

Спосіб застосування Visual pH досить простий:

  • заповнити водою бак обприскувача на 2/3;
  • додати Visual pH, виходячи із розрахунків початкового рН води;
  • не вимикаючи вал змішувача оприскувача, додати інші препарати для приготування бакової суміші;
  • перемішати робочий розчин та долити решту води, щоб бак був повністю заповнений.

Під час приготування робочого розчину необхідно користуватись шкалою на упаковці і  слідкувати за кольоровим показником бакової суміші. Це допоможе отримати бажаний кінцевий рівень кислотності розчину.

Таким чином, за допомогою Visual pH спочатку вирівнюється рН води, а потім додаються інші засоби без втрати їх ефективності та повної взаємодії.  

В Іспанії цей препарат продемонстрував відмінні результати, тому місцеві аграрії уже декілька років успішно використовують його у власних господарствах. Компанія ПЛАНТА ГРУПП наразі отримала дозвіл на ввезення Visual pH та вже очікується перша партія. Представники компанії впевнені, що Visual pH — це справжня знахідка для вітчизняного аграрного сектору, яка зможе задовольнити вимоги виробників сільськогосподарської продукції.

Крім даного препарату, компанія ПЛАНТА ГРУПП планує більш масштабне розширення асортименту лінійки продуктів ТМ MERISTEM. Перш за все, це будуть високоефективні препарати з високим вмістом поживних речовин, які будуть допомагати покращувати здоров’я рослин та підвищувати їхню врожайність.