Експерти з живлення рослин
Рус/Укр
Новини та події

Інновації з Іспанії

Зміна погодно-кліматичних умов, виснаження ґрунтів, пестицидне навантаження, що зростає, - все це реалії сучасного землеробства в Україні. Хочеш-не-хочеш, а їх треба враховувати в технологіях вирощування.

Використання інноваційних екологічних мікродобрив, стимуляторів росту та антистресантів від іспанського виробника Quimicas Meristem S.L. вже стало для багатьох аграріїв надійним та звичним інструментом успішного господарювання. Візит вищого керівництва іспанської компанії в Україну та плідне спілкування з українськими виробниками ще раз підтверджує, що сучасні високотехнологічні продукти та рішення від «Мерістем»™ будуть відігравати ще більшу роль у підвищенні врожайності та зростанні якості сільськогосподарської продукції.

Продуктивність на кожному етапі

Наприкінці осені Кропивницький зустрічав не лише численних сільгоспвиробників зі всього регіону, а й гостя із со- нячної Валенсії. Генеральний директор компанії QUIMICAS MERISTEM S.L. Ернесто Сантабалла Бертран розповів про досягнення компанії, роботу на світових ринках і ті можливості, які інноваційні продукти та рішення світової якості надають українським аграріям.

«Більше 30 років ми займаємося розробкою продуктів для живлення рослин. І головна ідея та мета наших зусиль - максимально дати рослині в найбільш необхідний момент вегетації потрібні поживні речовини. На це працюють усі фактори нашої діяльності. Ми прислухаємось до фермерів, ґрунтовно аналізуємо їх потреби та в співпраці з провідними європейськими науковими інститутами, дослідницькими центрами розробляємо формуляції… Минулого року відбулась чергова реновація виробничого процесу, щоб забезпечити потреби всіх ринків, на яких компанія працює, - підкреслив пан Ернесто. - Ми адаптуємо продукти й технологічні рішення для потреб кожного конкретного ринку. В Україні «Мерістем» ™ розпочала свою роботу партнерством із компанією «Планта-Групп» декілька років тому. У нас є вагомі результати співпраці та спільне бачення гарних перспектив для подальшого розвитку».

Запорукою успіху є інноваційні рішення вищої якості.  Продукти компанії «Мерістем» ™ максимізують продуктивність на кожному етапі росту рослин для збільшення кількості та якості врожаю. Загалом мета компанії - надати ефективні рішення для будь-яких потреб, які можуть виникнути протягом вегетаційного періоду. Портфоліо іспанського виробника є одним із найпотужніших на ринку, і включає біостимулятори, ґрунтові кондиціонери, мікродобрива, підсилювачі захисту рослин, оптимізатори фітосанітарного стану, коректори, добрива з повноцінним комплексом високоякісних елементів живлення. Всі продукти ретельно тестуються на предмет стабільності й ефективності, щоб відповідати суворим стандартам якості, які «Мерістем» ™ гарантує своїм клієнтам

.ІННОВАЦІЇ З ІСПАНІЇ

Надійні інструменти та рішення

Фахівці підкреслюють, що у нас суттєво змінились погодно-кліматичні умови. Погіршився режим зволоження, звичайними стали різкі перепади температур тощо. Рослини від цього потерпають, тому в технологіях вирощування мають все більше місце займати нефітотоксичні продукти. Вони мають не тільки мінімізувати хімічне навантаження на рослину, а також підтримати її в стресових умовах. Зазначеним вимогам максимально відповідають продукти «Мерістем»™.

«Я не побоюсь підкреслити, що на українському ринку зараз немає подібного рівня продуктів», - говорить директор із розвитку продуктів компанії «Планта-Групп» Віталій Тарасюк. Він зазначив, що далеко не все, що рекламується на ринку, виправдовує себе у полі. Це стосується, зокрема, мікродобрив, гуматів та стимуляторів різного виду. Часто, якщо проаналізувати формуляцію та склад продукту: вид хелатуючого агенту, ступінь хелатування, вміст ефективних активних елементів у препараті, їх балансові співвідношення та інші показники, то стає зрозумілим ще до застосування у польових умовах, що цей препарат не може ефективно діяти належним чином. Інколи під виглядом «супер добрив» продають суміші макро- та мікро-елементів, зокрема азоту, фосфору та інших елементів, але в декілька разів дорожче в порівнянні з тим, коли їх купувати окремо у виробника. Інколи люди просто «викидають гроші на вітер».

У  продуктах «Мерістем»™ кожен елемент займає своє місце в досконалій, вивіреній формуляції,  що дуже важливо для оптимального живлення рослин. Добрива Кафом іспанської компанії «Мерістем»™ мають легкодоступну фосфітну форму фосфору. «Справа в тім, що рослинам дуже важко поглинати фосфор навесні з холодного ґрунту. Так, при 13 градусах Цельсію в ґрунті кореневі системи рослин споживають лише 30% від максимально можливого його засвоєння, що викликає порушення в енергетичному обміні клітин. Такі свідчення про нестачу фосфору часто спостерігаємо у вигляді фіолетових листків на кукурудзі, ріпаку та інших культурах, - пояснює Ігор Карабанов, директор ПП «Компанії Росток-Агро». - А Кафом - це справжня паличка-виручалочка для аграріїв. Його фосфітна форма без зусиль засвоюється рослиною через кутикулу при позакореневих підживленнях, та кореневими системами рослин при внесенні у зону кореня будь-якими доступними способами. Це дуже позитивно вливає на розвиток культур та їх врожайність».ІННОВАЦІЇ З ІСПАНІЇ

Кафоми - це унікальні рідкі добрива для живлення рослин із фунгіцидними властивостями, які, окрім фосфору, залежно від формуляції під певну культуру, містять цинк, марганець, мідь, калій, магній чи кальцій. Їх недарма називають рекордсменами за ефективністю та якістю.

Також визнання українських аграріїв здобув унікальний рослинний стимулятор «Вігортем-С». Він не має аналогів на ринку держави, адже його формуляція включає високий вміст солей гумінових та фульвових кислот, амінокислот, елементів живлення та комплекс інших важливих фізіологічно-активних речовин. Препарат рекомендований для обробки насіння, позакореневого обприскування та коренеого живлення зернових, зернобобових, технічних та інших культур. Обробка посівного матеріалу забезпечує оптимальні умови для проростання насіння і початкового розвитку рослин. А при позакореневому та ґрунтовому підживленні він посилює фотосинтез, наростання листової маси, сприяє регенерації та відновленню життєдіяльності рослини у випадку температурних стресів, пошкодження шкідниками, пестицидного ураження тощо.

Фахівці підкреслюють, що «Вігортем-С» покращує розвиток кореневих систем, прискорює ділення клітин, збільшує урожайність та якість продукції. Також відзначається комплексний позитивний вплив на структуру ґрунту, його мікрофлору, доступність поживних речовин та вологи.

Під час семінару були продемонстровані системи вирощування зернових з активним використанням продуктів компанії «Мерістем»™ у різних господарствах. Крім того, учасники заходу ознайомилися з даними щодо урожайності вирощуваних за технологіями із застосуванням продуктів «Мерістем»™ таких культур, як озимі пшениця та ячмінь, соняшник, ріпак, кукурудза за 2017 рік. Як слушно було відзначено, багатіють господарства - стає заможнішою Україна,  а продукти компанії «Мерістем»™ є надійним інструментом прибуткового господарювання у реальних умовах сьогодення.