Експерти з живлення рослин
Рус/Укр
Новини та події

День поля на Сумщині

13 вересня експерти з живлення ПЛАНТА ГРУПП взяли участь в Дні поля, який проводила компанія Bayer в Сумській області на базі господарства ТОВ АФ Вікторія.

На Дні поля була презентована лінійка гібридів кукурудзи Декалб, у тому числі новинки, засоби захисту компанії Bayer для цієї культури та особливості підживлення кукурудзи спеціальними мікродобривами Meristem у сучасних умовах.

Особливо гостей заходу цікавило питання живлення на ранніх етапах розвитку культури. Слід відзначити неабияке значення застосування препаратів Vigortem-S, який являється унікальним стимулятором коренеутворення.

На сьогодні так складаються кліматичні умови, що саме волога є лімітуючим фактором. Саме тому дуже важливо забезпечити на початкових фазах потужний розвиток кореневої системи, яка буде максимально ефективно працювати на поглинання вологи та поживних речовин. На це і націлений Vigortem-S.

Також акцентували увагу на початок формування качана. А це відбувається на стадії 5-6 листків. Забирати ж поживні речовини з грунту кукурудза починає не раніше фази 6-8 листків. Тому, вкотре звернули увагу, дуже важливо забезпечити позакоренево посіви кукурудзи всіма необхідними мікроелементами на початок закладання качана, тобто на стадію 5-6 листків. І особливе значення для урожайності кукурудзи має цинк. Таким чином, з ранніх фаз, кукурудза обов'язково повинна бути належним чином підживлена цим елементом. Для цього ми рекомендуємо і застосовували зокрема на даній демо-ділянці наш препарат KAFOM Zn.