Експерти з живлення рослин
Рус/Укр
Новини та події

Представляємо нову лінійку біостимуляторів спрямованої дії STIMAX

Сьогодні біостимулятори – невід’ємна складова сучасних агротехнологій. Головне завдання біостимуляторів – допомогти та пришвидшити природні процеси поглинання поживних речовин і адаптації рослин до зовнішніх умов.

Основні функції біостимуляторів полягають у сприянні ефективності вирощуванні сільськогосподарських культур:

  • Покращення поглинання і ефективного використання поживних речовин із ґрунту та із добрив, що вносяться згідно технології живлення;
  • Зміцнення імунітету та стійкості рослин до абіотичного стресу (різкі температурні коливання, засуха, заморозки, спека тощо);
  • Ріст урожайності;
  • Підвищення якості вирощеної продукції.

За нестабільних кліматичних та ринкових умов підвищення урожайності із збереженням максимальної економічної ефективності являється беззаперечним фактором успіху. Одним із шляхів досягнення цієї мети є застосування біостимуляторів.

Команда компанії Quimicas Meristem S.L. завдяки багаторічному досвіду у живленні рослин та останніх наукових досягненнях, розробила конкретні рішення для оптимізації обмінних процесів сільськогосподарських культур на кожному етапі їх розвитку.

Із біостимуляторами TM Meristem – VIGORTEM S та CTA STYMULANT-4 – українські аграрії уже давно знайомі. Ті, хто випробували на своїх посывах та насадженнях дані препарати, переконались у їх ефективності та продовжують їх застосовувати.

VIGORTEM S із року в рік підтверджує репутацію найкращого укорінювача. Секрет його потужності – в поєднанні гуматів, екстракту бурої водорості, протеїногенних амінокислот та комплексу поживних речовин. Ще однією особливістю VIGORTEM S є універсальність застосування – замочування саджанців, листові підживлення, крапельне зрошення та полив.

Подолання стресів забезпечується нормальним функціонуванням ферментних систем рослини, потужним біостимулятором яких є препарат CTA STYMULANT-4. Його особливість – це наявність у складі хелатованих елементів – магнію, цинку, заліза та марганцю, що є ключовими у активації багатьох ферментних систем. Цей препарат отриманий шляхом переробки бурої водорості (Ascophyllium nodosum), тому він швидко поглинається рослинним організмом та використовується для подолання негативних впливів. Достатня оптимальна норма застосування для ягідних культур – 0,5-1,0 л/га.

З кожним роком аграрний ринок потребує нових, дієвих та інноваційних рішень, максимально безпечних для навколишнього середовища. Тож портфель MERISTEM постійно поповнюється новинками, щоб відповідати викликам сьогодення. Цього року нова лінійка біостимуляторів спрямованої дії STIMAX LINE успішно пройшла реєстрацію в Україні. Препарат має різні формуляції, які впливають на фізіологічні процеси рослини на різних етапах розвитку.

Лінійка STIMAX – це унікальні та складні біостимулятори, які були ретельно розроблені, щоб забезпечити рослину поживними та фізіологічно-активними речовинами у відповідних фазах розвитку. Вміст кожного препарату STIMAX був досконало протестований для досягнення оптимального балансу в кінцевому результаті.

 

STIMAX SEEDS – біостимулятор для обробки насіння сільськогосподарських культур. STIMAX SEEDS містить речовини із сильним біоактивним потенціалом: амінокислоти, уронову кислоту, полісахариди, цитокініни, еліситори та стимулятори росту. STIMAX SEEDS активізує метаболічні процеси, які відбуваються у насінині, полегшує проростання та стимулює подальший розвиток коренів проростків. Рекомендовані норми застосування – 0,2-0,7 л/т насіння.

STIMAX FLOWER – біостимулятор, який містить екстракт морських водоростей Ascophyllum nodosum та поживні речовини. Завдяки своєму складу з високим вмістом фосфору, калію, компонентів, стимулюючих ріст рослин, і вмістом бору та молібдену цей препарат активізує метаболічні процеси в рослині. Баланс фітогормонів та поживних речовин у STIMAX FLOWER активізує обмінні процеси рослини, покращує їх розвиток і активує ферменти, що відповідають за цвітіння та зав’язування плодів. STIMAX FLOWER стимулює живлення та запилення сільськогосподарських культур, ранню появу пилку та збільшує тривалість цвітіння, сприяє подальшому розвитку плодів. Стимулює синтез гормонів в рослині, що призводить до збільшення кількості зав’язі, збільшення плодів та їх маси. Для плодово-ягідних культур достатня норма застосування – 150 – 250 мл /100 л води.

STIMAX FRUIT – біостимулятор, який швидко засвоюється культурами та впливає на ріст плодів. Застосування STIMAX FRUIT забезпечує збалансоване надходження азоту, фосфору та калію разом із залізом, марганцем та цинком. Ці поживні елементи необхідні культурам у подальших фазах розвитку плодів. Для забезпечення оптимального розвитку STIMAX FRUIT також містить екстракт морських водоростей Ascophyllum nodosum, який забезпечує культури цитокінінами та геберелінами поряд з іншими стимулюючими ріст факторами, і вільні амінокислоти для забезпечення плодів достатньою енергією протягом росту. STIMAX FRUIT можна застосувати під час активного росту та дозрівання плодів як для позакореневого підживлення (200-300 мл/100 л води), так і для фертигації (5-7 л/га).

STIMAX PLUS – біостимулятор зав’язування та укрупнення плодів для всіх сільськогосподарських культур. Ефективність STIMAX PLUS зумовлена вмістом амінокислот та екстрактом морських водоростей Ascophyllum nodosum, NPK та мікроелементів. Синергія цих речовин забезпечує потужну біостимулюючу дію. Застосування STIMAX PLUS робить плоди більш однорідними та рівномірного забарвлення, а також підвищує вміст білків і цукрів, тим самим покращуючи аромат та лежкість плодів. STIMAX PLUS – висококонцентрований продукт, тому норма застосування складає лише 30-50 мл/100 л води для позакореневого живлення або 1-2 л/га при фертигації.

Погодні умови цьогорічної зими та весни вимагають особливо уважного підходу до забезпечення сільськогосподарських культур поживними речовинами та сприяння ефективному перебігу фізіологічних процесів у рослинах. Біостимулятори STIMAX є надійним інструментом прибуткового господарювання у жорстких умовах сьогодення. Кожен окремий препарат з лінійки STIMAX має спрямовану дію на покращення показників урожайності на відповідному етапі розвитку сільськогосподарських культур.