Експерти з живлення рослин
Рус/Укр
Новини та події

MERISTEM: результати застосування. Кукурудза

На Хмельниччині у фермерському господарстві «Подільська марка»  було здійснено 2 обробітки кукурудзи за такою схемою (інформація надана у квітні 2017 року):

 

 • Обробіток насіння:VIGORTEM–S 1 кг/1 тMERISTEM: РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСТОСУВАННЯ. КУКУРУДЗА
 • Фаза 5-7 листків: KAFOM Zn (1 л./1 га) 150 гр. VIGORTEM/1 га.

Результати обробки:

Зафіксовано стійку, як після першої, так і після другої обробки прибавку у розмірі 14 %

У Вінницькій області у фермерському господарстві «Зелена долина» у 2014 році відбулася обробка кукурудзи у фазі 5-7 листків KAFOM Zn (1 л/га) та в результаті зафіксовано прибавку 22 %

На Поділлі в ТОВ ПК «Зоря Поділля» у 2014 році було застосовано MERISTEM NPK 8:4:42+2MgO+mix та Kafom Zn.

Отримали прибавку (4,8 %)

На Хмельниччині у фермерському господарстві «Генетик» було здійснено обробку кукурудзи за такою схемою (інформацію надано у 2014 році):

 • Фаза 3-5 листків: Kafom Zn (1 л/га) + стимулятор росту, фунгіцид (40 мл/га)
 • Фаза 6-8 листків: MERISTEM NPK 8:4:42+2MgO+mix (3 кг/га) + Магній сірчанокислий (1,5 кг/га)

Прибавка – 8,3 %

MERISTEM: РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСТОСУВАННЯ. КУКУРУДЗА

 

У фермерському господарстві «Агрофорт» було здійснено обробку кукурудзи за такою схемою:

 

 • Обробка по листу: VIGORTEMS  - 0,2 кг/г
 • Через тиждень після внесення страхового гербіциду (в баковій суміші): Kafom Zn – 1 л/га, CTA Stymulant–4 – 0,2 кг/га

Результат застосування:

Контрольною цифрою врожайності було 85, 40 ц /га. Після застосування добрив отримали 88, 00 ц /га. Прибавка: 2,60 ц/га

У фермерському господарстві «Урожайна країна» було здійснено обробку кукурудзи за такою схемою:

 • Фаза 3 -5 листків: VIGORTEM – S  - 0,2 кг/г
 • Фаза 7 листків: VIGORTEM – S  - 0,2 кг/га

Результат застосування:

Контрольною цифрою врожайності було 85, 12 ц/га . Після застосування добрив отримали 91,58 ц/га. Прибавка: 6,46 ц/га

У фермерському господарстві «Перспектив» було здійснено обробку кукурудзи шляхом обробки по листу (фаза: 8 листків) добривом VIGORTEMS (0,2 кг/га)

Контрольною цифрою врожайності було 80,50 ц /га. Після застосування добрив отримали 82,00 ц /га. Прибавка: 1,50 ц /гаMERISTEM: РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСТОСУВАННЯ. КУКУРУДЗА

У фермерському господарстві «Агрокряж» було здійснено обробку кукурудзи за такою схемою:

 • Обробка насіння: VIGORTEM–S - 0, 2 кг/т, Kafom Zn – 1 л/т
 • Обробка по листу (3-7, 8-16 листків): VIGORTEM–S – 0,15 кг/га
 • Через тиждень після внесення страхового гербіциду (в баковій суміші): Kafom Zn – л/га, CTA Stymulant–4 – 0,2 кг/га

Контрольною цифрою врожайності  було 64, 14 ц /га. Після застосування добрива отримали 65, 32 ц /га. Прибавка: 1, 18 ц /га

Кіровоградщина, фермерське господарство «ВЕСТА ЛЮКС»

17 травня 2016 року, надійшла заявка від керівника вище зазначеного ФГ щодо обстеження його кукурудзяного поля площею приблизно 30 га.

На момент обстеження кукурудза на зазначеному полі знаходилась у фазі чотирьох справжніх листків та мала інтенсивно фіолетове забарвлення, що може свідчити про порушення фотосинтетичних та обмінних процесів у рослинах.

 MERISTEM: РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСТОСУВАННЯ. КУКУРУДЗА

 

Керівнику господарства було рекомендовано термінове внесення бакової суміші у складі 1,3л КаФомZn + 0,150л Вігортем-+ 5кг Карбамид + 2кг Сульфат Магнію з нормою виливу робочого розчину 200 л/га.

В той же день керівником було виконано надані рекомендації, та залишено контрольну ділянку для порівняння.

24 травня 2016 року, проводився повторний огляд даного поля при якому на контрольній ділянці  листя залишалось інтенсивно фіолетовим, крім того виявлено зачну кількість некрозів листя рослин.  На ділянці обробленій рекомендованою вище баковою сумішшю спостерігалося зменшення інтенсивності антоціанового забарвлення листя рослин, значно меншу кількість некрозів листя та біль здоровий вигляд рослин.MERISTEM: РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСТОСУВАННЯ. КУКУРУДЗА

 

Важливо при внесенні добрив MERISTEM зважати на фактор вологості. При достатній вологості препарати демонструють високі результати врожайності і чудово працюють у бакових сумішах.

Кожне з господарств, зазначених вище, отримало професійну консультацію агронома компанії «Планта Групп» по технології застосування продукції MERISTEM з метою досягнення найкращих результатів.

Обираючи продукцію MERISTEM, Ви обираєте індивідуальний підхід, професійний супровід, європейську якість продукції, високі стандарти обслуговування.

Компанія «Планта Групп» уже більше 5 років працює на українських фермерських господарствах з іспанською продукцією. Європейська якість та високі вимоги до технологічного процесу виробництва добрив та адаптація їх до українських реалій господарювання – все це дає високі результати та довіру українського господаря.

Тому компанія «Планта Групп» головним показником власного успіху вважає довіру сучасного українського сільгоспвиробника. Наша мета – не тільки збагатити окремого виробника, але й сприяти процвітанню усієї країни. Україна – завжди була і залишається відомою у світі завдяки своїм родючим грунтам та працьовитим господарям на землі. Наше завдання працювати разом з господарем на благо нашої рідної країни.