Експерти з живлення рослин
Рус/Укр
Новини та події

Добрива ТМ Meristem в овочівництві: успішні кейси використання

Усе більше овочівники переконуються, що нині отримати високий якісний урожай овочів без застосування спеціальних добрив дуже складно. Є кілька причин цього. Насамперед це інтенсифікація агротехнологій вирощування овочевих культур, збільшення вартості основних добрив, недостатня їх кількість, стреси, спричинені різними факторами тощо. Натомість спеціальні добрива допомагають пом’якшити вплив стресових чинників та повністю розкрити потенціал рослини. Вони дозволяють забезпечити рослини оптимальною кількістю поживних речовин, а це не тільки азот, фосфор і калій, які застосовують під час основного внесення добрив, а й біостимулятори, які сприяють розвитку рослин, стимулюють фізіологічні процеси у них, підвищують їхню стресостійкість. Вони теж належать до спеціальних добрив.

Ще однією групою спеціальних добрив є так звані функціональні добрива. Вони містять поживні речовини та впливають на рослинний організм певним способом, окрім безпосереднього живлення. До них належать добрива на основі фосфітів, які мають унікальну мобільність по ксилемі і флоемі, і тому легко проникають в усі органи рослини. Фосфіт, перебуваючи в рослинному організмі, пригнічує збудників грибкових хвороб (Phytophtora, Mildew, Pythium, Fusarium, Rhizoctonia), запобігає утворенню спор (фунгіцидний ефект) та пробуджує імунну відповідь рослини завдяки синтезу фітоалексинів.

Компанія «ПЛАНТА ГРУПП» уже 10 років впроваджує на ринку України спеціальні добрива ТМ Meristem (Валенсія, Іспанія). Портфель компанії складається з таких біостимуляторів: Vigortem-S, CTA Stymulant-4 та лінійка STIMAX; препарати на основі вільних амінокислот Aminomax; стимулятори імунітету рослин Kafom на основі
фосфітів; коректор дефіциту бору Etaboro; спеціальні комплексні добрива MERISTEM NPK; регулятор кислотності розчинів Visual pH.

Компанія «ПЛАНТА ГРУПП» намагається бути ближчою до агровиробників. Експерти з живлення рослин консультують не тільки агрономів великих латифундистів, а й середніх та дрібних фермерів, овочівників, садівників та ягідівників.

Наскільки корисними для овочевих культур можуть бути спеціальні добрива ТМ Meristem, переконалися овочівники з усіх куточків України.

НАЙКРАЩА РЕКЛАМА – ПРИКЛАДИ УСПІШНОЇ СПІВПРАЦІ

Василь ТКАЧИК, власник теплиць та кількох агромагазинів на Тернопільщині, працює з лінійкою спеціальних добрив Meristem уже понад 8 років:

– Усі препарати працюють відмінно. Від клієнтів чуємо тільки схвальні відгуки. Спочатку усі спеціальні добрива Meristem пройшли випробування у власних теплицях, і після отриманих результатів взяв їх на реалізацію у магазини. Окремо хочу виділити Vigortem-S. Я просто закоханий у цей препарат. Мені дуже подобається його комплексна дія на рослину. Навіть не можу його порівняти ні з чим іншим на ринку. Він унікальний. Ми проводили безліч дослідів за термінами і нормами застосування. Виробили свою ефективну технологію підживлення овочевих культур. У цьому році маємо кілька нових ідей щодо технології підживлення препаратами Meristem.

Лілія ФІЛАТОВА, власниця агромагазину в Ізмаїлі на Одещині:

– Відпрацювали з препаратами Meristem три сезони. Наші тепличники дуже задоволені та будуть продовжувати працювати з цими добривами. Починали ми з Vigortem-S. Побачивши високу ефективність препарату, ми взяли в роботу рідкі спеціальні добрива та Meristem NPK. У минулому сезоні успішно випробували лінійку STIMAX та вписали їх у наші технології підживлень. Починали роботу із STIMAX Flower. Звичайно, було трохи лячно за результат, але він дуже приємно здивував. Тому STIMAX Plus і STIMAX Fruit ми сміливо вводили у технології підживлення, і вони не розчарували. На сьогодні люди все більше підходять і запитують про препарати Meristem. Звичайно, хочеться ще більше нових продуктів, тому що від тих препаратів, що зараз є, результати просто вражаючі. У планах – однозначно продовжувати співпрацю. 

Тетяна ПОПОВИЧ, власниця теплиці, с. Боржавське, Закарпаття:

– Вітаю всіх із Боржавського – дуже працьовитого села на Закарпатті. Ми тут вирощуємо овочі цілорічно. Нині підходить час збору зимового салату, який ми висіяли у кінці листопада, та готуємось висаджувати помідори. У вирощуванні своїх культур уже не перший рік працюємо з добривами Meristem. Починаємо з Vigortem-S, який даємо під корінь і по листу. Потім застосовуємо CTA Stymulant-4 та Kafom Са, Kafom К, Etaboro. Також використовуємо під корінь Meristem NPK. Маємо гарні результати, тож ми задоволені. Приємно працювати з компанією «ПЛАНТА ГРУПП».

Вікторія КЕПИЧ, власниця агромагазину с. Заріччя:

– Вітаю читачів журналу із сонячного Закарпаття, яке здавна відоме вирощуванням овочевих культур. Одного разу у соцмережах я натрапила на сторінку компанії «ПЛАНТА ГРУПП», яка є імпортером спеціальних добрив Meristem. Мене вразила широка лінійка препаратів, які можна використовувати від висівання до збору урожаю. Зателефонувала в компанію, і невдовзі до мене приїхав представник Павло ІЩУК із доволі хорошими пропозиціями. Так ми почали тісно співпрацювати. Уже понад 2 роки я є офіційним дистриб’ютором спеціальних добрив Meristem на Закарпатті. Моя сім’я також вирощує овочі в закритому та відкритому ґрунті. То зі свого досвіду можу впевнено сказати, що вся лінійка Meristem заслуговує вашої уваги, і її можна використовувати практично на всіх культурах. Я та мої клієнти задоволені роботою добрив на всі 100 %. Хто один раз спробував, той використовує їх упродовж всього сезону. Раджу використовувати спеціальні добрива Meristem від «ПЛАНТА ГРУПП». З цією лінійкою ви можете не турбуватись про ваш урожай та бути впевненими, що ваші рослини почувають себе добре. Всім гарного настрою з Meristem!

Юрій ГНЕТИЛО, власник магазину «Урожай», с. Боржавське, Закарпаття:

– Живу і працюю в сонячному селі Боржавське, де вирощують ранні овочі. В основному це помідори, 90 % з яких – сорт Примадонна. Колись капусти садили багато. Зараз трішки менше. Якийсь відсоток площ зараз виділено на перець, і практично кожна сім’я висаджує гарні плантації перцю. Також у морозостійких теплицях вирощують різну екзотику – салати, ранній бурячок, цвітну капусту, броколі тощо. Маю агромагазин «Урожай», у якому реалізую спеціальні добрива Meristem. Вони дуже ефективні. Звичайно, лідером серед них є Vigortem-S, який не потребує реклами. Також чудово себе виявляє протягом усього сезону лінійка Kafom, особливо Kafom К. Звичайно, рекомендую спокійно використовувати добрива Meristem іспанського виробництва. Якість дуже висока.

Антоніна ДАВИДЮК, мережа магазинів «Дачник», Рівненщина:

– Ми працюємо майже 25 років. Регіон у нас огірковий, але почали вже активно вирощувати й інші культури – помідор, перець, капусту. Ми живемо майже на кордоні з Білоруссю, але навіть тут намагаємось, щоб у наших магазинах були провідні виробники насіння, засобів захисту рослин, добрив. Хочеться, щоб наші тепличники і дачники користувались правильними добривами, адже технології вирощування інтенсивні. Зі спеціальними добривами Meristem ми працюємо уже близько 5 років. Представник Павло Іщук вчасно приїжджає, консультує, дає корисні поради. Це дуже допомагає у нашій роботі. Покупці вже знають препарати Meristem – приходять і самі запитують. Ми супроводжуємо наших овочівників протягом усього сезону. Але вони й самі знають: щоб отримати максимальний урожай на малій площі, потрібно чітко дотримуватись технологій вирощування. Це наше гасло.

Експерти з живлення компанії «ПЛАНТА ГРУПП» завжди на зв’язку та надають консультації щодо підживлень всіх сільськогосподарських культур, які вирощують в Україні. Адже місія компанії – допомагати українським аграріям отримувати високі та якісні врожаї шляхом впровадження інноваційних світових технологій у сфері живлення рослин.

Формуйте догляд за своїми насадженнями грамотно, обираючи якісні, перевірені часом препарати, та збирайте стабільно хороший урожай.