Експерти з живлення рослин
Рус/Укр
Відео та прес-релізи

ПЛАНТА ГРУПП на заході Міжнародні дні поля в Україні 2019

Минулого місяця компанія ПЛАНТА ГРУПП взяла участь у заході Міжнародні дні поля в Україні | International Field Days Ukraine. Виставка проходила з 19 по 21 червня в смт. Дослідницьке, Васильківського району Київської області.

Міжнародні дні поля в Україні – це спеціалізована виставка польового формату, що проходить на базі дослідного поля Державної Наукової Установи "Український науково-дослідницький інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім. Леоніда Погорілого".

Виставка має більше 10 тематичних розділів, в тому числі Живлення рослин, Захист рослин, Селекція рослин, Техніка і прилади, Управління, консалтинг, інформація та інші.

Масштабність заходу справді вражає – більше 40 ділянок для наукової демонстрації різних способів вирощування, показ великогабаритної сільськогосподарської техніки, а також безпосереднє випробовування цієї техніки наживо.

Організатором виставки Міжнародні дні поля в Україні є ТОВ «ДЛГ Україна» – дочірнє підприємство DLG Німецького сільськогосподарського товариства (Deutsche Landwirtschafts-Gessellschaft), яке організовує спеціалізовані виставки у сфері сільського господарства та харчової промисловості в різних країнах, у т.ч. таку всесвітньовідому, як AGRITECHNICA в Ганновері.